0312 378 20 10

0531 797 60 77
Evden Eve Nakliyat

Ev Ofis Taşımacılığı  .

Yüksltepe NakliyatAnkara Etlik semtinde evden eve nakliyat ile tüm ankara geneli ve tabi başta  etlik yükseltepe olmak üzere en iyi evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız sizin için a z ev eşyalarınızı ter temiz ve titiz bi şekilde paketleme ve ambalajını yaparak diğer evinize  asansörlü taşımacılık sistemi ile diğer evinize yerleştirmektedir   şehiriçi şehirler arası farketmeden bu işlemi türkiye geneli sunmaktayız sizde marka ve nakliye sektöründe lider konuma gelmiş bi evden eve taşımacılık ve nakliye firması ile taşınmak istiyorsanız bizimle iletişime geçip hemen randevunuzu yaptırabilirsiniz

YÜKSELTEPE NAKLİYAT firma hakkında kısa bi bilgi   yükseltepe evden eve nakliyat  taşıma şirketimiz 1985 tarihinde ankara etlik evden eve nakliyat olarak kurulmuş ve taşıma konusunda  siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktır çünkü ev eşyası taşımak oldukça zor ve  bi çok kişi taşıma konusunda uzman olmadığı için  hem kendisi hemde eşyaları zarar görmektedir  25 kişilik uzman ve  evden eve nakliyat için eğitilmiş elemanlarımız ev eşyalarına zarar vermeden taşıma işemini gerçekletirmektedir  uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız hemen firmamızı arayın

Keçiören Evden Eve Nakliyat olarak kurumumuz eşya taşımında deneyimli ve profesyonel ekibi ile eşya taşımı için en yeni geliştirilen sarf malzemeleri kullanmaktadır. Ayrıca nakliye hizmeti için tasarlanmış yeni araç filolarımız ile eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Keçiören Evden Eve Nakliye hizmetinde kurumumuz şehir içi ve şehirler arası eşya taşımacılıkta sektörün en önemli firmalarından olup diğer firmaların aksine nakliye hizmeti esnasında takip etme, sorunları anında çözme, herhangi bir aksi durum karşısında lojistik destek gibi birçok müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimiz ile fark yaratmaktayız.Birinci hedefimiz daima "Müşteri memnuniyeti dir.

Eşya taşımında Keçiören Nakliyat olarak Türkiye’nin tüm illerinde hizmetimiz ile evden eve eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.Evinizde yer alan eşyaların boyutu alanı ne kadar olursa olsun her türlü işe cevap vericek potansiyele sahip olan Keçiören Nakliyat Ankara taşıma sektöründe daima en iyi hizmeti veren kuruluşlar arasında yerini almıştır. Taşıma işinin zor olmaktdan çıkaran firmamız aracılığı ile mutlaka ekspertiz ve fiyat teklifi almanızı öneriyoruz.

Keçiören Nakliyat yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile Ankaranın  hemen hemen her bölgesinde bayisi olan profesyonel bir taşımacılık şirketidir.

Keçiören Nakliyat Kuruluşumuzdan bu yana sizlere vermiş olduğumuz hizmetler arasında evden eve taşımacılık, fuar taşıma, tekstil nakliyesi, eşya depolama, gümrükleme, paketleme ambalajlama, fabrika taşıma, ofis taşıma ve piyano taşıma gibi hizmetler vermekteyiz.

Geniş referans ağımız ve işin gerektirdiği araç ve ekipmanlarımız ile kaliteli nakliye hizmetlerini bir arada sunuyoruz. Ulaştırma bakanlığı tarafından, tarafımıza verilen yetki belgelerimiz ile şehir içi, şehirler arası evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız.

İşinde uzman eksperlerimiz tarafından arkadaşlarımız evinize gelerek eşyalarınızın detaylı bir şekilde analizi çıkarmaktadır. Deneyimli sigortalı elemanlarımızla sigorta kapsamında eşyalarınızın yeni evinize transferini gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve eşya taşıma esnasında nakliye hizmetinin başlamasından önce profesyonel paketlemeci elemanlarımız eşyalarınıza paketleme yapmaktadır. Kullandığımız malzemeler arasında kraft kağıt, havalı pat pat naylon, karton koli, streç, bant gibi gereçleri kullanmaktayız.

keçiören nakliyat firması Kurum taşıma ve fuar taşımacılığı alanlarında şirket eksperimiz bulunduğunuz kuruma gelerek araç, elaman sayısını ve kullanılacak malzemeleri belirler. Gerekli tespit yapıldıktan sonra taşınma işlemleri istenilen tarihde başlanıp bitirilir.

Keçiören asansörlü nakliyat sizlere ev eşyası depolama hizmetleride sunmakta. Eşyalarınıza evden eve nakliyatdaki gibi paketleme yapılmayıp depoya konulacak şekilde paketleme yapmaktayız. Ambalaj yapılması çok önemlidir ve firmamız işin uzmanı elemanlar ile çalışmaktadır.

Eşyanın bir yerden bir yere götürülmesi olmazsa olmaz şartlardır. Ambalajlanıp paletlenmesi ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir.Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Keçiören Taşımacılık anlayışının yerini lojistik kavramına bıraktığı günümüzde; Bizler müşterilerimizin memnuniyetini teknolojik yatırımlarla destekleyerek değişik sektörlerde faaliyet edinen müşterilerimizin ihtiyaçlarına optimum çözümler üretmek ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunmayı amaç edindik.

Tüm personeliyle görüş ve anlayış birliği içinde hareket ederek müşterisine, taşımacılık alanındaki yeni gelişmelerin ışığında hizmet sunmayı görev bilmek ve bu amaçla vizyonunu sürekli yenileyerek müşterilerimize katma değerli hizmetleri sunarak onların kendi alanlarında farklı bir yer edinmelerini sağlamak ve geleceğimizi birlikte inşa etmek için kaliteli hizmet ve dürüst olma politikasını hedef edindik.

Müşterilerimizin içinde bulunduğu rekabetçi pazarın sürekli değişen ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde katma değerli hizmetlerimizle karşılayarak bugün olduğu gibi, yarın da müşterilerimiz ve çalışanlarımızı mutlu ve başarılı bir ortak payda da olmalarını sağlamaktır.

Müşterisinin önceliklerini kendi öncelikleri olarak algılayan personeli, 28 yıla aşkın sürede oluşan birikimi ve Teknik alt yapısı, gerekli ekipmanları ile hizmet verdiği her müşterisinin, katma değer yaratarak ülkeye fayda sağladığına inanmaktayız. Bu katma değerin oluşmasını sağlamak için çevresine, müşterisine, ülkesine karşı saygılı, şeffaf, dürüst ve etik değerlere önem vererek sürekli bir hizmet sunmak için gayret göstermekteyiz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat

 

 

Asansörlü taşıma aracımızla, artık yükünüzü daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde taşıyabilmekteyiz. 20, kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma sistemimizle, eşyalarınızı daha garantili taşıyoruz.

Nasıl mı En iyi şekilde paketlenen eşyalarınız, aracımızdan doğrudan asansöre yüklenmektedir ve çıkacağı kata kadar uzanan asansörümüz sayesinde, normal şartlardan kat kat daha hızlı ulaşmaktadır. Bizimle taşınarak, hem zamandan hem de kaliteden kazanmış oluyorsunuz.

Taşımacılık ve hizmet sektöründeki birçok karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları Direk Nakliyat tarafından taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır.

Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyi hizmeti sizlerin ayağına getirmektir.

İşimizde müşteri memnuniyeti, müşteri dostluğu her zaman en ön sırayı almıştır. 28 yılın bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız. 

Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler.

Biz de müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız.

Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Ülkemizde nakliyat sektörü insanların hayatını kolaylaştıran bir sektör olarak yer almaktadır. Özellikle ev, ofis ve benzeri bir çok mekanda taşınma yapıldığında insan zor duruma düşmekte ve eşyalarına zarar verebilmektedir.

izmir asansörlü nakliyat taşınması bu zorlayıcı ve zahmetli işi hem çalışanlar hem taşınan müşteri hem de eşyalar için tamamen zahmetsiz, güvenli ve makul ücretlere indirgemektedir. Son zamanlarda nakliyat sektörüne baktığımızda bir çok nakliyat firması insanların bu sorunlarına çözümler üretmek için çabalamaktadır. Bizler de hem sizlerin hem de eşyalarınızın güvenliği için günümüz çağına ayak uydurmaya çalışmaktayız.

Ankarada İlk defa asansörlü nakliyat hizmetini getiren Etlik Asansörlü Nakliyat her zaman teknolojiye ayak uydurmuştur. Çağımızın gerekliliklerini yerine getirmektedir. Gelişen teknoloji ile kendini yenilemeyi her zaman başarabilen bir firma olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Ankara Etlik Evden Eve asansörlü nakliyat işlemleriniz için vazgeçemeyeceğiniz bir firma olan Etlik Nakliye her zaman kaliteli ve güvenli taşıma yapmaktadır.

Asansörlü Nakliyat evinizdeki eşyaların, evinizin merdivenlerine gerek kalmaksızın, evinizin balkonu yada penceresine kurulan raylı bir asansör platformu sistemi sayesinde eşyalarınızın bu platform üzerinden taşınarak, evden eve nakliyat hizmetini sunmasıdır.

Yüksek katlarda bulunan eşyaların çıkarılmasını yada indirilmesini kolaylaştırmak.

Klasik yani merdivenden taşınan eşyalara kıyasla çok daha  hızlı ve sistemli bir çalışma ortamı yaratmak,

Asansörlü NakliyatApartman merdivenine ihtiyaç duymadan taşımacılık yapıldığından, merdiven boşluğunda yaşanabilecek olumsuzlukları kaldırarak, evinizin balkonundan ya da penceresinden  evden eve nakliyat hizmeti sağlandığı için hiçbir yere temas etmeden Çok daha Güvenilir bir biçimde taşımaktır. 

Asansörlü Nakliyat

 

esertepe nakliyatYayla Mah Nakliyat

Şentepe NakliyatAnkara Ayvalı Nakliyat

Etlik Esertepe Evden eve Nakliyat ve Şehiriçi Şehirlerarası Ev taşımacılığında sektörün öncü firmasıdır. Uzun yıllardır Profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti veren yılların tecrübesine sahip K3 yetki belgesi olan bir firmadır, kaliteli, profesyonel ve itinalı hizmet anlayışı ile Türkiye’nin bütün bölgelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara evden eve nakliyat hizmetinde gerçek kaliteyi bulabileceğiniz, güvenle eşyalarınızı teslim edebileceğiniz Etlik evden eve nakliyat  7/24 hizmetinizdedir.

Neden Evden Eve Nakliyat  Şentepe Nakliyat,Yayla Mahallesi Nakliyat,Karşıyaka Nakliyat

Evden eve nakliyat çok uygun fiyatlara sizleri  bekliyor. Durum şu ki verilen hizmet çok kaliteli ve çok hızlı teslimat ile sunuluyor. Durum şu ki kaliteli ve çok uygun fiyatlara nakliyat hizmeti veriliyor.graft Binlerce kilometre uzaklara gitseniz bile eşyalarınıza zarar gelmeden siz hiç yorulmadan evinize geliyor. Durum şu ki size de bu durumun tadını çıkarmak kalıyor.

Yapmanız gereken evinizi taşımadan önce internette kısa bir araştırma yapın. Durum şu ki evden eve nakliyat  konusunda birçok firma göreceksiniz. Bu firmalar arasında tercih yaparken kaliteli ve uygun fiyatlı firmaları tercih edin. Durum şu ki böylece hem az ücret ödemiş olacaksınız hem de nakliyat işleminiz güvenli bir şekilde gerçekleşmiş olacak.

 

Etlik Evden Eve Nakliyat, gösterdiği kaliteli hizmetlerden dolayı Türkiye’de nakliyat alanında bir marka konumundadır.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Yani hem ev nakliyatı olsun, hem de iş yeri veya ofis nakliyatlarını da üstün bir titizlikle yerine getirmekteyiz. yaptığı işlerde siz müşterilerimizi sadece maddi açıdan değil, kusursuz bir iş çıkartarak da memnun etmeyi ön planda tutmamıştır.

 

Yıllardır edindiğimiz tecrübelerle gerek şehir içi olsun, gerekse şehir dışı olsun Türkiye’nin her yerine servis yapmaktadır. Edindiğimiz tecrübelerle büyük küçük tüm eşyalarınızı hasarsız ve sorunsuz bir şekilde yeni adresinize ulaştırmaktayız. konusunda da tecrübeli olan elemanlarımız sizleri bir dertten daha kurtarıyor. Elbise dolaplarınız, vestiyer gibi montaj gerektiren eşyalarınız için mobilyacı veya başka birini aramanıza gerek yok.

Elemanlarımız bu konuda da tecrübelerini konuşturarak eşyalarınız güzel bir şekilde söküp yeni adresinizde tekrar montaj yapabiliyorlar. Ayrıca Etlik evden eve nakliyat ,hiçbir sorun çıkmaması adına nakliyat taşımacılığı için gerekli olan Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu K2 ve K3 belgelerine de sahiptir.

Bu da nakliyat konusunda ne kadar ciddi ve hassas olduğumuzun bir göstergesidir. Etlik evden eve nakliyat olarak, eşyalarınızı hızlı ve hasarsız bir şekilde yeni adresinizde sizinle buluşturmanın vermiş olduğu memnuniyet bizim asıl hedefimizdir. Taşına konusunda en büyük yardımcınız olduğumuz da fayda var.

Müşteri Temsilciniz taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli

eşyalarınız taşınırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.Etlik evden eve ile taşımacılığın mutluluğunu..

 

taşınma ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından dikkatle ve özenle analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra müşterimizin uygun olduğu gün ve saatte Etlik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.parsiyel ev taşımacılığıTaşınma gününde Müşteri Temsilciniz, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Ankara Etlik Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.Ev eşyalarının nasıl paketlendiğini öğrenmek istiyorsanız. Paketleme Sayfamızı Ziyaret ediniz.Taşımacılığın yanı sıra depolama

Ankara eşya depolama hizmeti, sizin için en özel çalışmaları ön plana çıkarıyor. Profesyonel anlamda aklınıza gelen çözümleri ve estetik destekleri ortaya çıkaran firmamız, sizin için kaçırılmayacak destekler üretmeye ve estetik yenilikleri ortaya çıkarmaya tüm hızıyla devam ediyor. Aktif, rahat, yenilikçi ve profesyonel bir çalışma sistemine göre yoğun bir düzenleme yaratan sistemimiz,

kaçırılmayacak çalışma fırsatları ile hemen hemen her türlü organizasyonu ön plana çıkarmaya devam ediyor diyebiliriz. Profesyonel hizmetler ve estetik destekler için kaçırılmayacak çalışmaları,

Ankara eşya depolama firmamız üzerinden hızlı bir şeklide organize edebilirsiniz. Profesyonel anlamda sunduğumuz bu hizmet için, sizlere en uygun fiyatları talep ediyor, kalitenin ön plana çıkması için yoğun çalışmalar sunmaya devam ediyoruz. Ayrıntılı, kaliteli ve estetik bir çalışma prensibine sahip olarak sunduğumuz eşya depolama hizmeti, siz değerli takipçilerimiz için büyük bir artı sunacak ve kaliteyi daha rahata yaşamanızı sağlayacaktır.

Ev eşyası depolama ve Evden Eve Nakliyat Hizmetini Bir Arada Sunan Etlik Nakliyat ve Ankara Etlik Depolama Tesislerine Hoş geldiniz.

Eşyalarınızı depolatırken, içiniz rahat olsun istiyorsanız kesinlikle kurumsal bir firma ile anlaşmak zorundasınız. Firmamız depolarına alınan eşyaların yoğunluğu ne olursa olsun, isterseniz tek parça eşya depolayın; firma kaşe ve ıslak imzası ile sizlere sözleşme vermektedir.

Bütün depolarımız bize ait ve firmamız adına kayıtlıdır. Bütün çalışanlarımız ve ambalaj malzemelerimizle birlikte araçlarımızda dahil her şey üzerinde Etlik Evden Eve Nakliyat Logosu bulunmaktadır.

Yılların deneyimi ile takip edilen firma olmaktayız. Yeni çıkan paketleme ürünlerini ve öncü olduğumuz hizmet anlayışımız müşteriye daha iyi hizmeti amaçlamaktayız, konusunda uzman personel ve paketleme ürünlerini müşterilerimiz için tedarikçisi olmaktayız, bünyemizde planlanan taşıma ve depolama hizmetlerimiz sigortalı sunulmaktadır.

Depolama Ön Bilgi Evinizdeki eşyalar evinizin şartlarında güvenle depolama için kurulmuş, Depomuz atmaya kıyamayacağınız manevi değeri yüksek eşyalar için bölüm odalar halindeki depomuz senelerce hizmet vermektedir. Personel, ekip ve paketleme ürünleri ile müşterilerimize güven ve uygun depolama hizmetleri

vermek için eğitilmiş uzman personeliyle, eşya deposu sistemiyle her kesimden müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Genel ağırlık müşteri taleplerimiz tayin, büyükten küçük eve nakliyesi,

yazlık kışlık eşya saklama, hatırası olan manevi eşyalar gibi sebeplerle bu hizmeti tercih edilmektedir. Avrupa sistemine uygun 'Self Storage' adında bilinen depo benzeri depolama sistemi,

taşımacılık işlemini tarafımızdan yapılması ve dışarıdan bir nakliye firmasını güvenlik nedeni ile izin verilmemektedir. Depolama Bilgisi Ziynet, Tapu, Cep telefonu vb. elektronik diğer özel şahsi Eşyalarınızı toplayıp yanınıza alınız. -Taşımacılık günü aracın park yeri, bina görevlisi ve taşınma günü için site yönetiminden rezervasyon yaptırın.

Kisisel eşyalarınız ve günlük kullanılacak kıyafetlerinizi ayrımını yapın ve sezonluk giysilerinizi ayrı paketlenmesini isteyin.

Depo içerisine gıda, sıvı ve kuru bakliyat besin maddelerini ve yanıcı ürünler tehlikeli olarak depolanacak eşyalar olarak teslim alınmamaktadır. Taşınma ve Eşya Depolama

süresince her hangi bir sorun yaşanması durumunda yetkili personelimiz ile iletişim geçiniz.

Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama