0312 378 20 10

0531 858 18 99
Evden Eve Nakliyat

Ev Ofis Taşımacılığı  .

Asansörlü taşıma aracımızla, artık yükünüzü daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde taşıyabilmekteyiz. 20, kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma sistemimizle, eşyalarınızı daha garantili taşıyoruz.

Nasıl mı En iyi şekilde paketlenen eşyalarınız, aracımızdan doğrudan asansöre yüklenmektedir ve çıkacağı kata kadar uzanan asansörümüz sayesinde, normal şartlardan kat kat daha hızlı ulaşmaktadır. Bizimle taşınarak, hem zamandan hem de kaliteden kazanmış oluyorsunuz.

Taşımacılık ve hizmet sektöründeki birçok karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları Direk Nakliyat tarafından taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır.

Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyi hizmeti sizlerin ayağına getirmektir.

İşimizde müşteri memnuniyeti, müşteri dostluğu her zaman en ön sırayı almıştır. 28 yılın bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız. 

Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler.

Biz de müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız.

Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Ülkemizde nakliyat sektörü insanların hayatını kolaylaştıran bir sektör olarak yer almaktadır. Özellikle ev, ofis ve benzeri bir çok mekanda taşınma yapıldığında insan zor duruma düşmekte ve eşyalarına zarar verebilmektedir.

izmir asansörlü nakliyat taşınması bu zorlayıcı ve zahmetli işi hem çalışanlar hem taşınan müşteri hem de eşyalar için tamamen zahmetsiz, güvenli ve makul ücretlere indirgemektedir. Son zamanlarda nakliyat sektörüne baktığımızda bir çok nakliyat firması insanların bu sorunlarına çözümler üretmek için çabalamaktadır. Bizler de hem sizlerin hem de eşyalarınızın güvenliği için günümüz çağına ayak uydurmaya çalışmaktayız.

Ankarada İlk defa asansörlü nakliyat hizmetini getiren Etlik Asansörlü Nakliyat her zaman teknolojiye ayak uydurmuştur. Çağımızın gerekliliklerini yerine getirmektedir. Gelişen teknoloji ile kendini yenilemeyi her zaman başarabilen bir firma olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Ankara Etlik Evden Eve asansörlü nakliyat işlemleriniz için vazgeçemeyeceğiniz bir firma olan Etlik Nakliye her zaman kaliteli ve güvenli taşıma yapmaktadır.

Asansörlü Nakliyat evinizdeki eşyaların, evinizin merdivenlerine gerek kalmaksızın, evinizin balkonu yada penceresine kurulan raylı bir asansör platformu sistemi sayesinde eşyalarınızın bu platform üzerinden taşınarak, evden eve nakliyat hizmetini sunmasıdır.

Yüksek katlarda bulunan eşyaların çıkarılmasını yada indirilmesini kolaylaştırmak.

Klasik yani merdivenden taşınan eşyalara kıyasla çok daha  hızlı ve sistemli bir çalışma ortamı yaratmak,

Asansörlü NakliyatApartman merdivenine ihtiyaç duymadan taşımacılık yapıldığından, merdiven boşluğunda yaşanabilecek olumsuzlukları kaldırarak, evinizin balkonundan ya da penceresinden  evden eve nakliyat hizmeti sağlandığı için hiçbir yere temas etmeden Çok daha Güvenilir bir biçimde taşımaktır. 

Asansörlü Nakliyat